Dla chorych

Zapraszamy na konsultacje psychoonkologiczne dla chorych zmagających się z chorobą nowotworową i ich rodzin

Każdy wtorek i czwartek od godziny 18.00 do 20.00, pod bezpłatnym numerem telefonu 660 350 343.

Instytut Genetyki i Immunologii GENIM Sp. z o.o. podchodzi bardzo kompleksowo do opieki nad pacjentem z chorobą nowotworową.

Oprócz diagnostyki molekularnej i porad lekarzy specjalistów, oferujemy również spotkanie on-line z psychoonkologiem.

Chorzy bezpośrednio zmagający się z chorobą nowotworową lub ich rodziny będą mieli możliwość uczestnictwa w konsultacji psychoonkologicznych, uzyskania fachowej porady, a także odbycia zwykłej rozmowy z naszym specjalistą. Jest nim Magdalena Nocoń-Łysko, psychoonkolog i logoterapeuta.

Jej celem jest pomoc osobom doświadczającym trudności natury psychologicznej, niezależnie od tego, czy mówimy o obniżeniu nastroju, lęku, trudnościach w relacjach czy radzeniu sobie z emocjami, zarówno w chorobie, jaki i po stracie bliskiej osoby.

Od 12 lat pracuje z osobami zmagającymi się z chorobą nowotworową i ich rodzinami. Doświadczenie zdobywa prowadząc warsztaty Fundacji „Piękniejsze Życie” oraz będąc aktywnym wolontariuszem w Hospicjum Dobrego Samarytanina w Lublinie.

Magdalena Nocoń-Łysko pomaga przejść przez proces żałoby, bazując na wiedzy i doświadczeniu, które uzyskuje pracując jako konsultant telefonu wsparcia Fundacji „Nagle Sami”. Najważniejszym elementem Jej pracy jest indywidualne podejście do problemu i nawiązanie relacji, której niezachwianym fundamentem jest wzajemny szacunek i zaufanie.

Nieustannie stara się aktualizować swoją wiedzę i zdobywać nowe umiejętności.

Ukończyła następujące kierunki:

  • studia podyplomowe na kierunku Psychoonkologia na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim;
  • Studium Logoterapii (czyli psychoterapii integralnej – noo-psychoterapia) w Institute of Biofeedback and Noo-Psychosomatic w Lublinie;
  • Studium Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Laboratorium Edukacji i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach w Pabianicach;
  • Studium Medyczne na kierunku Opiekun Medyczny;
  • 2. stopniowy kurs języka migowego.
    Magdalena Nocoń-Łysko pracuje głównie z osobami dorosłymi.
    Serdecznie zapraszamy na konsultacje on-line.

W przypadku, gdy numer jest zajęty lub wolisz, aby terapeuta zadzwonił do Ciebie, proszę prześlij informację sms-em na podany wyżej numer kontaktowy potwierdzając Twoją chęć na rozmowę.