Skontaktuj się z nami: +48 888 591 097 biuro@genim.pl

Poradnia onkologiczna

Dr n. med. Izabela Chmielewska przyjmuje w czwartki w godzinach od 15:00 do 18:00. Konieczna jest wcześniejsza rejestracja telefoniczna pod numerem telefonu 888 591 097.

Poradnia onkologiczna stworzona jest głównie dla chorych na raka płuca. Rak płuca wymaga szybkich decyzji terapeutycznych, zwłaszcza, że choroba rozpoznawana jest zazwyczaj w zaawansowanych stadiach, kiedy niemożliwe jest zastsowanie radyklanych metod leczenia takich jak zabieg operacyjny czy radioterapia. Na szczęście z roku na rok możliwości leczenia tej nieuleczajnej w zaawansowanych stadiach choroby poszerzają się, a pacjenci żyją co raz dłużej. Właściwa  kwalifikacja do róznych metod lecznia w opraciu o  najnowszą wiedzę medyczną jest niezbędna do zaplanowania najbardziej skutecznego leczenia i podniesienia jakości życia chorych na raka płuca. Niezmiernie istotna jest możliwość kwalifikacji chorych na zaawansowanego raka płuca do różnych terapii ukierunkowanych molekularnie i immunoterapii. Właściwa kwalifikacja do tych metod leczenia w ramach programów lekowych NFZ oraz w badaniach klinicznych możliwa jest na podstawie poznania profilu molekualrnego komórek nowotworowych. Dlatego oferujemy poradnictwo onkologiczne w opraciu o wyniku testów genetycznych, co umożliwia dobór najbardziej optymalnych metod leczenia. 

Poradnia onkologiczna udziala także porad chorym na inne typy nowotworów, oferując im cały panel badań genetycznych i możliwość kwalifikacji do róznych terapii w ramach programów lekowych lub badań klinicznych prowadzonych w polskich ośrodkach klinicznych, a nawet za granicą.

Trzeba jednak zazanczyć, że wiele prób kwalifikacji do innowacyjnych terapii onkologicznych może zakończyć się niepowodzeniem z powodu braku wykrycia czynnika predykcyjnego kwalifikujcego do tego rodzaju leczenia lub z powodu nie spełnienia przez pacjenta kryterów włączenia do badania klinicznego lub programu lekowego NFZ.

Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij